Ewelina & Kamil – film ślubny w Pałacu Trzebosz

Z Eweliną i Kamilem spędziłem jeden piękny, czerwcowy dzień, w trakcie którego dokumentowałem zmiany zachodzące w ich życiu 🙂 Jesteście ciekawi efektu? Zapraszam do obejrzenia filmu ślubnego, który przeniesie Was do rustykalnych wnętrz Pałacu Trzebosz niedaleko Leszna. 

 

Film Ślubny w Pałacu Trzebosz

Reportaż ślubny rozpoczęliśmy od przygotowań, a następnie pojechaliśmy do kościoła w Giżynie. Po wzruszającej uroczystości, już jako mąż i żona, Ewelina i Kamil udali się do Pałacu Trzebosz. Miejsce, historią sięgające XVIII wieku znajduje się niedaleko Leszna i… po prostu zachwyca wystrojem wnętrz. 

 

Młodzi wykorzystali aranżację Spichlerza, przylegającego do Pałacu i zorganizowali wesele w rustykalnym stylu. Były proste, naturalne ozdoby, wszechobecne drewno, romantyczne lampki, kwiaty przypominające te zebrane z pola no i kraciasty garnitur pana młodego oraz zwiewna, koronkowa suknia panny młodej. Każdy element ze sobą współgrał i tworzył wspaniałą całość. 

Kochani, jeszcze raz Wam gratuluję!

Agnieszka & Kacper – Teledysk ślubny w Pałacu Konary

Agnieszka & Kacper – Teledysk ślubny w Pałacu Konary

Witajcie po długiej przerwie! 🙂 Od 6 czerwca możliwa organizacja wesel i innych uroczystości rodzinnych (do 150 osób i bez maskowania się! :D). To dla nas wspaniała wiadomość i okazja do weselenia się! Teledysk, który zrealizowaliśmy dla Agnieszki & Kacpra, w Pałacu Konary…

czytaj dalej
PAPANNA | Teledysk ślubny

PAPANNA | Teledysk ślubny

Zapraszamy do oglądania naszego teledysku promującego Salon sukien ślubnych PAPANNA.  PAPANNA to miejsce we Wrocławiu pełne najpiękniejszych sukien ślubnych polskich projektantów, wyjątkowej biżuterii i akcesoriów. To miejsce, gdzie znajdziesz jedyne w swoim...

czytaj dalej