Agnieszka i Kacper – teledysk ślubny w Pałacu Konary

Witajcie po długiej przerwie!  Od 6 czerwca możliwa jest organizacja wesel i innych uroczystości rodzinnych (do 150 osób i bez maskowania się!). To dla nas wspaniała wiadomość i okazja do weselenia się!

 

Zapraszam Was do oglądania filmu ślubnego Agnieszki i Kacpra 🙂

Teledysk ślubny w Pałacu Konary

 

Poniżej prezentujemy klip, który zrealizowaliśmy dla Agnieszki & Kacpra w Pałacu Konary – Uwielbiamy to urokliwe miejsce… Ale zwróćcie uwagę na tą cudowną suknię ślubną Agnieszki, pełna wdzięku i klasy – przepiękna panna młoda. Tego dnia towarzyszyli nam niezawodni fotografowie Natalia i Ernest z www.piqsell.pl. 

Zapraszamy do oglądania

#kroniqa #teledyskślubny #weddingdress #weddingfilmmaker #bride #married #weddinginspiration #weddingcinematography #filmyślubnewrocław #slubneinspiracje #panmlody #sukniaslubna

Ewelina & Kamil – film ślubny w Pałacu Trzebosz

Ewelina & Kamil – film ślubny w Pałacu Trzebosz

Z Eweliną i Kamilem spędziłem jeden piękny, czerwcowy dzień, w trakcie którego dokumentowałem zmiany zachodzące w ich życiu 🙂 Jesteście ciekawi efektu? Zapraszam do obejrzenia filmu ślubnego, który przeniesie Was do rustykalnych wnętrz Pałacu Trzebosz niedaleko Leszna.

czytaj dalej
PAPANNA | Teledysk ślubny

PAPANNA | Teledysk ślubny

Zapraszamy do oglądania naszego teledysku promującego Salon sukien ślubnych PAPANNA.  PAPANNA to miejsce we Wrocławiu pełne najpiękniejszych sukien ślubnych polskich projektantów, wyjątkowej biżuterii i akcesoriów. To miejsce, gdzie znajdziesz jedyne w swoim...

czytaj dalej