Niamh i Tom – teledysk ślubny w Hotelu Dębowym w Bielawie

Pisząc krótką relację ze ślubu Niamh i Toma przed oczyma widzę nowożeńców, którzy przy dźwiękach skrzypiec przyrzekają sobie miłość, a potem na sali weselnej wirują w niesamowitym tańcu.

 

Mają mocno splecione dłonie, a ich oczy błyszczą ze wzruszenia. Zresztą nie tylko ich. Zapraszam Was do oglądania filmu ślubnego Niamh i Toma 🙂

Teledysk ślubny w Bielawie

Ślub Niamh i Toma odbył się w Bielawie. Miejscowość dzieli od Wrocławia około godziny jazdy autem, a od Czech zaledwie pół. Była to przepiękna polsko-irlandzka ceremonia, podczas której po całym kościele roznosiły się dźwięki kwartetu smyczkowego.

 

Po uroczystości udaliśmy się do ogrodów Pałacu Dębowego, które stały się romantyczną scenerią do naszego teledysku ślubnego. Niamh i Tom tańczyli na trawie, śmiali się, jakby jutra miało nie być, a ja starałem się uwiecznić ich uczucia z ziemi i z powietrza 🙂 Jak Wam się podoba?

PAPANNA | Teledysk ślubny

PAPANNA | Teledysk ślubny

Zapraszamy do oglądania naszego teledysku promującego Salon sukien ślubnych PAPANNA.  PAPANNA to miejsce we Wrocławiu pełne najpiękniejszych sukien ślubnych polskich projektantów, wyjątkowej biżuterii i akcesoriów. To miejsce, gdzie znajdziesz jedyne w swoim...

czytaj dalej
Film ślubny Tamary & Adama

Film ślubny Tamary & Adama

Zapraszamy do oglądania ich najważniejszego dnia w minutowym teledysku ślubnym   Przygotowania w pięknym Atelier w Warszawie – Robert Czerwik Design. 

czytaj dalej